НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ИВА
Обяви
0
За нас
Контакти
Увеличи
1
/
1
150 €
293.37 лв.,, Дава под Наем 1-СТАЕН, област Велико Търново, гр. Горна Оряховица
Площ: 40 кв.м, Агенция, Етаж: 1-ви от 4, Газ: НЕ, ТEЦ: Лок.отопл.,
Дава под Наем 1-СТАЕН
област Велико Търново, гр. Горна Оряховица
Център
Виж карта
150 €
293.37 лв.
(3.75 €, 7.33 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:26 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена
275
пъти.
Площ:
40 m
2
Етаж:
1-ви от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
Лок.отопл.
Описание на имота:
Недвижими имоти ИВА предлага едностаен апартамент под наем в близост до центъра на град Горна Оряховица.
Тел. за контакти: 0888 500 561
Особености
Обзаведен
За контакт:
0888850484
Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ИВА
0888850484 ,0888500561 ,0888600361,061821124
В imot.bg
от 2011 г.
imoti_iva.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Велико Търново, гр. Горна Оряховица, Горна Оряховица-пл.Г.Измирлиев-хотел Раховец,ст.102
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
)
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО
Съгласявам се с
общите условия
и
политики за защита на личните данни
Сподели:
Дава под Наем 1-СТАЕН
област Велико Търново, гр. Горна Оряховица
Център
Обява: 2b177632076160263
150 €
293.37 лв.
История на цената
(3.75 €, 7.33 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0888850484
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ИВА
В imot.bg
от 2011 г.
imoti_iva.imot.bg
Местоположение:
област Велико Търново, гр. Горна Оряховица, Център